421907627040
krasne schody na mieru nitra

Schody na mieru

Schody, schodištia, zábradlia na mieru

 

Na schody a schodiská sú dnes kladené vysoké požiadavky nielen na jeho funkčnosť, ale hlavne začlenenie a zladenie jednotlivých prvkov do celého interiéru. Každé schodisko je riešené individuálne podľa stavebných rozmerov a požiadaviek zákazníka. Tieto parametre určujú typ schodiska vhodného do daného priestoru.

Stolárstvo Žitný&Žitný sa postará aby schodisko vo Vašom interiéry bolo dominantným prvkom či sa jedná o schodisko priamočiare, 1x zalomené, 2x zalomené, zatočené do L, zatočené do U, točité okolo stredovej osi alebo vytočené do tvaru S. Podľa želania zákazníka vyrobíme schodisko celodrevené alebo obložíme drevom betónovú alebo oceľovú konštrukciu.

Priame schody na mieru fotogaléria

Odbklad betónových schodov fotogaléria

O nás

Stolárstvo Žitný

Vyrábame nábytok na mieru
kuchynské linky, interiérové dvere, schody, šatníky


Už 25 rokov stolárstvo Žitný&Žitný ponúka zákazkovú výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov na kľúč. Výrobný program je zameraný na výrobu atypického nábytku na objednávku. špecializujeme sa na prírodné materiály z ktorých Vám vyrobíme jedinečné originály.

Rešpektujeme Vaše predstavy a možnosti preto okrem masívneho nábytku Vám vyrobíme a dyhovaný nábytok s možnosťou jeho kombinácie s inými drevnými materiálmi.

Okrem stoviek kuchynských liniek, obývačiek, spální, schodísk, zábradlí a dverí sme zrealizovali 48 rodinnýchdomov “na kľúč”. Naše majstrovstvo sme dokázali pri realizácii viacerých kostolov a kaštieľov.

Všetko v najvyššej kvalite a za férové ceny …

Robíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť:

Výroba nábytku na mieru je veľmi špecifická a pre dosiahnutie najvyššej kvality a úplnej spokojnosti zákazníka je rozhodujúci hlavne individuálny prístup ku každej zákazke a každému detailu. Našim zákazníkom zabezpečujeme kompletný servis od prvého zamerania, 3D vizualizácie až po výrobu s montážou. V rámci vlastnej kompletnej dodávky je samozrejmosťou odborné poradenstvo, záručný a pozáručý servis.

Naša práca, spokojní zákazníci a referencie hovoria za nás …

Povedali Vám, že sa niečo nedá vyrobiť? Pomohli sme už stovkám zákazníkov. Pomôžeme aj Vám.  KONTAKTUJTE NÁS TERAZ.