421907627040
titulka dvere

Interiérové dvere na mieru

Masívne interiérové dvere:

Na výrobu interiérových masívnych dverí používame bukové, jaseňové a dubové drevo konštrukčne lepené vodovzdornými lepidlami do vlysov, aby sa zabezpečila tvarová stálosť a trvácnosť výrobku. Podľa spôsobu otvárania vyrobíme dvere klasicky otočné, posuvné – zasúvacie, skladacie-lámacie, dvojkrídlové s možnosťou pevného svetlíka akýkoľvek rozmerov. Samozrejmou súčasťou dverí je esteticky a funkčne zladená zárubňa. Na povrchovú úpravu lakujeme Eko nátermi. Odtieň je možné korigovať morením na požadovanú farbu. Konštrukčné prevedenie, prvotriedny materiál, kvalita spracovania sú zárukou dlhej životnosti nami vyrobeného výrobku.

Plné masívne interiérové dvere

Presklené interiérové dvere

Zasúvacie interiérové dvere

Špeciálne atypické interiérové dvere

Bezfalcové dyhované dvere na mieru:

Bezfalcové dyhované dvere sú v dnešnej dobe veľmi moderným a vyhľadávaným typom dverí. Celou svojou hrúbkou zapadajú do zárubne medzi obložky. Tieto interiérové dvere opticky splývajú so stenou, nijako nevyčnievajú do priestoru a tým vytvárajú jeden hladký celok s čistými líniami ktoré perfektne dotvoria štýl Vášho moderného interiéru. Výsledkom je lacnejší ale plne funkčný variant ktorého výhodou je okrem nižšej ceny aj jednoduchšia technológia výroby a teda kratšie dodacie lehoty. Pri výrobe dyhovaných dverí je dôležitý výber kvalitných dýh, ktoré sa ukladajú na dvere premysleným spôsobom a robia s každého produktu jedinečný kus.

O nás

Stolárstvo Žitný

Vyrábame nábytok na mieru
kuchynské linky, interiérové dvere, schody, šatníky


Už 25 rokov stolárstvo Žitný&Žitný ponúka zákazkovú výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov na kľúč. Výrobný program je zameraný na výrobu atypického nábytku na objednávku. špecializujeme sa na prírodné materiály z ktorých Vám vyrobíme jedinečné originály.

Rešpektujeme Vaše predstavy a možnosti preto okrem masívneho nábytku Vám vyrobíme a dyhovaný nábytok s možnosťou jeho kombinácie s inými drevnými materiálmi.

Okrem stoviek kuchynských liniek, obývačiek, spální, schodísk, zábradlí a dverí sme zrealizovali 48 rodinnýchdomov “na kľúč”. Naše majstrovstvo sme dokázali pri realizácii viacerých kostolov a kaštieľov.

Všetko v najvyššej kvalite a za férové ceny …

Robíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť:

Výroba nábytku na mieru je veľmi špecifická a pre dosiahnutie najvyššej kvality a úplnej spokojnosti zákazníka je rozhodujúci hlavne individuálny prístup ku každej zákazke a každému detailu. Našim zákazníkom zabezpečujeme kompletný servis od prvého zamerania, 3D vizualizácie až po výrobu s montážou. V rámci vlastnej kompletnej dodávky je samozrejmosťou odborné poradenstvo, záručný a pozáručý servis.

Naša práca, spokojní zákazníci a referencie hovoria za nás …

Povedali Vám, že sa niečo nedá vyrobiť? Pomohli sme už stovkám zákazníkov. Pomôžeme aj Vám.  KONTAKTUJTE NÁS TERAZ.