421907627040
kupelnovy nabytok na mieru nitra

Nábytok na mieru

Nábytok na mieru - zákazkové stolárstvo

Zariaďujete? Je jedno či je to dom, byt, chalupa či kancelária. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionalita sú tu pre Vás!

Stolárstvo Žitný a Žitný nábytok a interiér sa zaoberá výrobou nábytku na mieru. Vyrobíme Vám na mieru a podľa Vašich predstáv: kuchynské linky, obývacie steny , nábytok do jedálne, nábytok do spálne,  postele, nábytok do detskej izby , kúpeľňový nábytok, šatníky, vstavané skrine, komody, schody a zábradlia, interiérové dvere,  kryty na radiátory, garniže ,  parapetné dosky, stoličky a pod.

Predložte nám Vašu predstavu a my ju zhmotníme. Zaujala Vás naša práca? Zavolajte ešte dnes, sme tu pre Vás!

obývacie steny, skrinky pod televízor, stolíky na mieru

postele, nábytok do spálne, detskej izby na mieru

kúpeľňový nábytok, skrinky do kúpeľne na mieru

šatníky, komody a skrine na mieru

Obklady stien, stropov, radiátorov, krbov

Zariaďovanie sakrálnych interiérov - kostoly, kaplnky

Naša stolárska firma má bohaté skúsenosti so zariaďovaním sakrálnych interiérov kostolov, kaplniek. Ide o veľmi špeciálnu výrobu s ohľadom na dlhú trvácnosť a stálosť výrobkov. Najčastejšie ido o výrobu kostolných lavíc, kľakátok, stolov, na mieru

Nábytok do firiem, prevádzok

O nás

Stolárstvo Žitný

Vyrábame nábytok na mieru
kuchynské linky, interiérové dvere, schody, šatníky


Už 25 rokov stolárstvo Žitný&Žitný ponúka zákazkovú výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov na kľúč. Výrobný program je zameraný na výrobu atypického nábytku na objednávku. špecializujeme sa na prírodné materiály z ktorých Vám vyrobíme jedinečné originály.

Rešpektujeme Vaše predstavy a možnosti preto okrem masívneho nábytku Vám vyrobíme a dyhovaný nábytok s možnosťou jeho kombinácie s inými drevnými materiálmi.

Okrem stoviek kuchynských liniek, obývačiek, spální, schodísk, zábradlí a dverí sme zrealizovali 48 rodinnýchdomov “na kľúč”. Naše majstrovstvo sme dokázali pri realizácii viacerých kostolov a kaštieľov.

Všetko v najvyššej kvalite a za férové ceny …

Robíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť:

Výroba nábytku na mieru je veľmi špecifická a pre dosiahnutie najvyššej kvality a úplnej spokojnosti zákazníka je rozhodujúci hlavne individuálny prístup ku každej zákazke a každému detailu. Našim zákazníkom zabezpečujeme kompletný servis od prvého zamerania, 3D vizualizácie až po výrobu s montážou. V rámci vlastnej kompletnej dodávky je samozrejmosťou odborné poradenstvo, záručný a pozáručý servis.

Naša práca, spokojní zákazníci a referencie hovoria za nás …

Povedali Vám, že sa niečo nedá vyrobiť? Pomohli sme už stovkám zákazníkov. Pomôžeme aj Vám.  KONTAKTUJTE NÁS TERAZ.