421907627040
moderne kuchyne nitra na mieru

Kuchyne na mieru

Kuchynské linky na mieru

Špecializujeme sa na výrobu masívnych kuchýň ako najvyšší štandard, ale samozrejme zákazník si môže vybrať aj s iných materiálových kombinácii (melamínka, drevotrieska, masív + dvierka masív, dýha, sklo). Samozrejmosťou je používanie vysokokvalitných výsuvov, kovaní a drôteného programu od renovovaných výrobcov.

Naša firma zabezpečuje kompletnú montáž vrátane zabudovateľných spotrebičov. Veľkou výhodou je, že každá kuchynská linka je robená individuálne na základe priestorových možností a to presne tak ako to zákazník potrebuje takže linka sa prispôsobuje jeho potrebám.

Kuchynské linky na mieru

Moderné kuchynské linky na mieru

Rustikálne a vintage kuchynské linky na mieru

O nás

Stolárstvo Žitný

Vyrábame nábytok na mieru
kuchynské linky, interiérové dvere, schody, šatníky


Už 25 rokov stolárstvo Žitný&Žitný ponúka zákazkovú výrobu nábytku a zariaďovanie interiérov na kľúč. Výrobný program je zameraný na výrobu atypického nábytku na objednávku. špecializujeme sa na prírodné materiály z ktorých Vám vyrobíme jedinečné originály.

Rešpektujeme Vaše predstavy a možnosti preto okrem masívneho nábytku Vám vyrobíme a dyhovaný nábytok s možnosťou jeho kombinácie s inými drevnými materiálmi.

Okrem stoviek kuchynských liniek, obývačiek, spální, schodísk, zábradlí a dverí sme zrealizovali 48 rodinnýchdomov “na kľúč”. Naše majstrovstvo sme dokázali pri realizácii viacerých kostolov a kaštieľov.

Všetko v najvyššej kvalite a za férové ceny …

Robíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť:

Výroba nábytku na mieru je veľmi špecifická a pre dosiahnutie najvyššej kvality a úplnej spokojnosti zákazníka je rozhodujúci hlavne individuálny prístup ku každej zákazke a každému detailu. Našim zákazníkom zabezpečujeme kompletný servis od prvého zamerania, 3D vizualizácie až po výrobu s montážou. V rámci vlastnej kompletnej dodávky je samozrejmosťou odborné poradenstvo, záručný a pozáručý servis.

Naša práca, spokojní zákazníci a referencie hovoria za nás …

Povedali Vám, že sa niečo nedá vyrobiť? Pomohli sme už stovkám zákazníkov. Pomôžeme aj Vám.  KONTAKTUJTE NÁS TERAZ.